دوره‌ یاد بگیریم،چگونه یاد بگیریم

barbara-oakley
باربارا اوکلی
آخرین بروزرسانی مهر ۲۷, ۱۴۰۰
درحال حاضر 3 ثبت نام شده

درباره این دوره

این دوره به شما امکان دسترسی آسان به تکنیک های یادگیری بسیار ارزشمندی را می دهد که توسط متخصصان هنر، موسیقی، ادبیات، ریاضیات، علوم، ورزش و بسیاری از رشته های دیگر استفاده می شود تا کاملا یاد بگیریم، چگونه یاد بگیریم.
ما در مورد چگونگی استفاده مغز از دو حالت یادگیری بسیار متفاوت و نحوه جمع آوری اطلاعات (“قطعه‌ها”) یاد خواهیم گرفت. ما همچنین توهم یادگرفتن، تکنیک‌های حافظه، مقابله با تعلل و بهترین روش های نشان داده شده توسط تحقیقات را برای کمک به شما در تسلط بر موضوعات سخت ارائه خواهیم داد. با استفاده از این روش ها، صرف نظر از سطح مهارت شما در مباحثی که می خواهید تسلط داشته باشید، می توانید تفکر خود را تغییر داده و زندگی خود را تغییر دهید.
اگر هم‌اکنون شما یک متخصص هستید، این جستجو به شما ایده‌هایی برای: یادگیری موفقیت آمیز بسیار سریع‌، از جمله نکات و بینش های شاید نامعقولی که به شما کمک می کند از زمان خود در انجام کارها و تکالیف و مشکلاتتان به بهترین شکل استفاده کنید. اگر شما درگیر یادگرفتن هرچه بهتر هستید، گنجینه ای سامان یافته از تکنیک های عملی را مشاهده می‌کنید که شما را در آنچه که برای رسیدن به مسیر درست باید انجام دهید، رهنمون می‌شود.
اگر می‌خواهید در هر کاری بهتر شوید، این دوره به عنوان راهنما به شما کمک می کند. این دوره را می توان مستقل، همزمان یا قبل از دوره‌ای همراه آن گذراند.
« یادبگیریم، چگونه یاد بگیریم » بیشتر بر یادگیری متمرکز است و « تغییر ذهن » بیشتر مربوط به شغل است.

برنامه درسی

5 درس6h 30m

یادبگیریم، چگونه یاد بگیریم

ویدئو هفته اول00:53:03
مصاحبه های هفته اول00:55:41
هفته دوم00:00:00
هفته سوم00:00:00
هقته چهارم00:00:00

یک بررسی بنویسید

299,000 تومان599,000 تومان

50% تخفیف
سطح
همه سطوح
مدت 6.5 hours
سخنرانی ها
5 سخنرانی
موضوع