یاد بگیریم، چگونه یاد بگیریم

barbara-oakley
باربارا اوکلی
آخرین بروزرسانی تیر ۱۲, ۱۴۰۰
درحال حاضر 3 ثبت نام شده

درباره این دوره

این دوره به شما امکان دسترسی آسان به تکنیک های یادگیری بسیار ارزشمندی را می دهد که توسط متخصصان هنر، موسیقی، ادبیات، ریاضیات، علوم، ورزش و بسیاری از رشته های دیگر استفاده می شود.
ما در مورد چگونگی استفاده مغز از دو حالت یادگیری بسیار متفاوت و نحوه جمع آوری اطلاعات ("قطعه‌ها") یاد خواهیم گرفت. ما همچنین توهم یادگرفتن، تکنیک‌های حافظه، مقابله با تعلل و بهترین روش های نشان داده شده توسط تحقیقات را برای کمک به شما در تسلط بر موضوعات سخت ارائه خواهیم داد. با استفاده از این روش ها، صرف نظر از سطح مهارت شما در مباحثی که می خواهید تسلط داشته باشید، می توانید تفکر خود را تغییر داده و زندگی خود را تغییر دهید.
اگر هم‌اکنون شما یک متخصص هستید، این جستجو به شما ایده‌هایی برای: یادگیری موفقیت آمیز بسیار سریع‌، از جمله نکات و بینش های شاید نامعقولی که به شما کمک می کند از زمان خود در انجام کارها و تکالیف و مشکلاتتان به بهترین شکل استفاده کنید. اگر شما درگیر یادگرفتن هرچه بهتر هستید، گنجینه ای سامان یافته از تکنیک های عملی را مشاهده می‌کنید که شما را در آنچه که برای رسیدن به مسیر درست باید انجام دهید، رهنمون می‌شود.
اگر می‌خواهید در هر کاری بهتر شوید، این دوره به عنوان راهنما به شما کمک می کند. این دوره را می توان مستقل، همزمان یا قبل از دوره‌ای همراه آن گذراند.
« یادبگیریم، چگونه یاد بگیریم » بیشتر بر یادگیری متمرکز است و « تغییر ذهن

برای مشاهده این دوره، نیاز به تهیه اشتراک ویژه نمایش آنلاین دارید.

محتوای دوره

6h 30m

یادبگیریم، چگونه یاد بگیریم

ویدئو هفته اول
نیاز به خرید دوره دارید!
00:53:03
مصاحبه های هفته اول
نیاز به خرید دوره دارید!
00:55:41
هفته دوم
نیاز به خرید دوره دارید!
به زودی ...
هفته سوم
نیاز به خرید دوره دارید!
به زودی ...
هقته چهارم
نیاز به خرید دوره دارید!
به زودی ...

یک بررسی بنویسید

599,000 تومان

سطح
همه سطوح
مدت زمان دوره 6.5 ساعت
دسته