نترس و خودت رو باور داشته باش!

ذهن بخودی خود یک ماتریکس است، شما در ماتریکس هستید.
برای یک ماهی آب انقدر عادی و فراگیر است که دیگر وجود ندارد، اکنون همه ما همان چیز مشابه را داریم و روی ما اجرا می شود.زندگی شما را تحت تاثیر چیزهای مختلف و تحت تاثیر شرایط محیطی قرار دارد، این عدم توانایی شما در فهمیدن این است که ذهنیت شما همه چیز را کنترل میکند، شما میتوانید همه چیز را تغییر دهید هر لحظه میتوانید تصمیم بگیریدکه چیز جدیدی را درباره خودتان باور کنید، به محض اینکه باور را تغییر دهید همه چیز تغییر پیدا میکند.
کائنات ما را در فضایی رها کرده است که یک باور ساده میتواند آن را درست کند، اگر فکر می‌کنید که کند ذهن هستید، شما کند ذهن هستید! به همین سادگی.
ترس واقعی نیست، تنها جایی که ترس میتواند وجود داشته باشد در افکار ما درمورد آینده است، این حاصل خیال پردازی ماست که باعث می شود از چیزهایی بترسیم که در حال حاضر وجود ندارند و ممکن است هرگز وجود نداشته باشند، بیشتر مردم از زندگی کردن رویاهایشان دست کشیده اند، بخاطر ترس هایی که از زندگی فراگرفته اند، ما تنها با دو ترس به دنیا آمده ایم، ترس از صدای بلند و ترس از سقوط، تمام ترس های دیگر ترس هایی هستند که ما یاد میگیریم.
هدف بسیار اساسی زندگی این است که متوجه شویم که چقدر میتوانیم مهارت کسب کنیم که کاربردی هستند، نترس و خودت رو باور داشته باش.

اگر این مطلب برای شما آموزنده بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا