متعهد باش و ادامه بده!

بروسلی میگه یک جنگجوی موفق یک فرد معمولیه با تمرکزی مانند لیزر.
نگران توانایی هایتان نباشید، نگران فرصت نباشید، همین حالا یک جنگجو باشید و اجازه دهید کارتان برایتان فرصت فراهم کند، اجازه دهید کارتان مورد تحسین قرارتان بدهد، اجازه دهید کارتان درها را بگشاید، اجازه دهید کارتان توجه مردم را جلب کند، اجازه دهید کارتان همه ی دنیارا متوجه خود سازد.
از به تعویق انداختن کارها دست بردارید، شما باید کار کنید، بلند شو و رویاهایت را ادامه بده. شما باید طوری سخت کارکنید که شب بر روی تخت بیهوش شوید، شما به مهارت، ذهنیت و فرصت احتیاج دارید، به رویاهات متعهد باش به اهدافت متعهد باش، برخیزید و به خودت متعهد باش، به روند کارت متعهد باش، از اینکه به فیس بوک و شبکه اجتماعی و اینستاگرام میروید و به هرکس دیگه ای نگاه میکنید خسته نشده اید، به خانه آنها و  ماشین هایشان نگاه می کنید، به کیف پول آنها نگاه میکنید و میگویید کاش من اون بودم، کاشکی من اونطوری بودم،  اوه کاشکی من بودم، میتوانید شما باشید، اما باید بلندشی و به روند کارت متعهد باش، باید وارد بازی شوید، از تماشاگر بودن دست بردارید و شرکت کننده بودن را شروع کنید.
مثل یک کوسه فکر کنید زیرا یک کوسه هیچگاه از حرکت باز نمی ایستد مگر اینکه بمیرد، باید مدیر عامل خودتان باشید و تنها راهی که برای انجام آن دارید این است که باید بلندشی و  متعهد باش. هرروز صبح که بیدار می شوید طلوع خورشید رو ببینید و درست مثل خورشید باشید، هر روز صبح بلند بشید متعهد باش، پیگیر و به اتمام برسانید.

اگر این مطلب برای شما آموزنده بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا