شکست ناپذیر باش!

بعضی مواقع اوضاع درست پیش نمی رود، بعضی مواقع هر اتفاق غیر منتظره ای، پیش می آید، نا خواسته و غیر عمد.
ممکنه از نظر جسمی شکست بخوریم، از نظر روحی شکست بخوریم، از نظر شغلی شکست بخوریم، ممکنه در کسب و کارمان به مشکل بربخوریم، ممکنه حتی در روابط هایمان شکست بخوریم و قلبمان بشکند.
همه ی آن ها اثری از خود بر جای می گذارند اما اثری که آن ها بر جای می گذارند می تواند نشان پیروزی باشد یا می تواند نشان شکست باشد.
تحمل شکست هاست که برای شما رستگاری ایجاد میکند، آنچه شما با آن مواجه می شوید سرنوشتتان نیست، بلکه موقعیت هایی است که  میتوانید به نفع خودتان و هر آنچه میخواهید بهره ببرید و از شکست هایتان به سمت موفقیت های بیشتر استفاده کنید.
شما همیشه بین دو نجوا که هر کدام سمت و جهتی به زندگی شما میدهند در حال حرکت هستید، یکی حکمت است و یکی اضطراب، یکی سپاس گزاری است و یکی گلایه یکی گناه است و یکی ایمان، برای ادامه دادن در مسیر درست و مناسب به یک دلیل قوی و انگیزه ی فوق العاده احتیاج دارید، هیچ چیزی نمیتواند شما را متوقف کند، تنها چیزی که میتواند شما را شکست دهد خودتان  هستید، نه موقعیت ها و نه شرایط، هیچ بخشی از ناملایمات نمیتواند زندگی شما را محدود کند.
در ایستادگی های زیاد و در جنگیدن های زیاد، شما شکست ناپذیر خواهید شد، چون درون شما روحی است که از هر چه که در اطرافتان می گذرد بزرگتر است.

اگر این مطلب برای شما آموزنده بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا