3- سه‌گانگی

در اثر متقابل نیروهای مثبت و منفی، سه‌ گانگی بوجود می‌آید، که از طریق صدا، نور و شکل تجربیات ما در بُعد سوم از فصا و زمان بوجود می‌آید. این سه گانگی مقدس است که در بسیاری از ادیان بیان شده است، متیو استفانو توضیح می‌دهد که بُعد سوم آزمایش کردن بیان جهان هستی است، بنابراین آن ذهن عظیم هر آنچه که خلق کرده است را بتواند تجربه کند، از این آزمایش بزرگ نسخه های مختلفی از سه گانگی مقدس به دست می آید از جمله: الوهیت، روح و بدن؛ ارتعاش، انرژی و ماده؛ و فرکانس، احساسات و دی ان ای. تمام این‌ها عناصر اساسی برای زندگی معنوی و جسمانی هستند.

اگر این مطلب برای شما آموزنده بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه دربارهٔ «3- سه‌گانگی»

  1. صدا بدون ارتعاش ماده تولید نمیشود، چطور صدا میتواند رکنی برای تشکیل ماده باشد؟! برای این نظریه شواهدی هم هست؟

  2. مبنای نظریه‌‌ای توی فیزیک کوانتوم، استرینگ(رشته) تئوری اینه که اجزای زیر اتمی سازنده‌ی همه‌چیز ساب پارتیکل‌ها،از رشته‌ای انرژی تشکیل شدند که در حال ارتعاشند و تفاوت در نحوه‌ی مرتعش شدن این رشته‌ی انرژی یکسان در همه‌چیز، گوناگونی‌ای که ما میبینیمو پدید آورده.
    که البته این بخشی از قضیه است چون اصل قضیه اینه که شما با اصول شناختی متریالیسم نمیتونید به شناخت حقیقت واصطلاحا تحقیق بپردازید.
    هرچیزی که عموما و به صورت رایج به علم مشهوره بر اساس اینه که من بتونم با حواس پنجگانه درکش کنم و قابل اندازه گیری باشه و هرچیزی که خارج از این محدوده باشه کنار گذاشته میشه و بررسی نمیشه، و خب چون اولا هنوز تکنولوژی به جایی نرسیده که خیلی‌ چیزا، بینهایت چیزو اندازه بگیره، وهینطور بینهایت چیزو با حواس پنجگانه درک کنه مرجع مطمئنی برای رجوع کردن و اطمینان از درستی هرچیزی نیست، بعضی چیزای معمولی و روزمره.در عین حالی که این اثبات‌های علمی هم ثابت نیستن مثل فیزیک نیوتونی که کلا تعطیل شده یا روش‌های درمانی یا داروها و… جنبه های دیگه‌ی علمی که از درستی ساقط شدند.
    و ابتدایی ترین چیز توی دین اسلام حداقل اینه که شما بدونی غیبی هست، یومنون بالغیب، یعنی دیوانه باشی به تعبیر علمی رایج دیگه نه؟و با این رویکرد به زندگی رو کنی که نمیدونم!و حالا بخوای که بدونی. و غیب یعنی چی؟میبینیش؟میشنویش؟لمسش میشه کرد؟بوش میشه کرد؟ چشیدنم که هیچی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا