مجموعه سریالی سَرآغاز با متیو استفانو

متیو استفانو در سنین بسیار پایین ارتباطش را با سوابق آکاشیک به یاد می‌آورد، اطلاعات خاصی که او از آن‌ها یاد می کند، توانایی درک چگونگی آفرینش جهان و لایه‌های واقعیت‌هایی‌ که ما در آن وجود داریم است، او در این مجموعه‌ی تکان دهنده، افشاگری‌های قدرتمندی را به نمایش می‌گذارد.

در هر قسمت ما از طریق تکامل آگاهانه‌ی مورد نیاز برای فراتر رفتن از بعد نُهم که واقعیت زندگی‌مان را ساخته‌ است به جلو میرویم و همراه هم تکه‌های وجودیت انسان و ارتباط‌مان با جهان هستی را در کنار هم قرار می‌دهیم. در این سفر نه تنها درک عمیق‌تری نسبت به ساختار واقعیت مشترکمان پیدا می‌کنید، بلکه شروع به دیدن و درک اهمیت حضور خود به عنوان بخش جدایی ناپذیر از این هستی بی‌کران، خواهید کرد.

در سن بیست و یک سالگی متیو استفانو شروع به انتقال دیدگاه خاص خود نسبت به واقعیت زندگی که از طریق اتصالش به سوابق آکاشیک بدست آورده است می‌کند. جهان‌بینی فلسفی او این است که ما خالق واقعیت زندگی خودمان هستیم که این ابزار کافی را برای تعالی بخشیدن به زندگیمان در اختیارمان می‌گذارد. او اکنون در حال تولید آثاری است که به ما کمک می‌کند، جهانی که در آن هستیم و نقشی که در آن داریم را کاملا درک کنیم و با آگاهی از آن زندگی کنیم.

مشاهده رایگان قسمت اول | یگانگی
اسکرول به بالا