وبلاگ

دکتر بروس لیپتون | همه چیز انرژیه!

ویدیوهای رایگان بروس لیپتون

دکتر بروس لیپتون | همه چیز انرژیه!

دانلود رایگان ویدیو     دانلود زیرنویس

دوستان ما هر روز در پیج اینستاگرام سفر ققنوس مطالب و ویدئوهای آموزنده‌ای به رایگان به اشتراک میزاریم، حتما ما رو فالو کنید.
https://www.instagram.com/ghoghnooslife/
.
دوستان برای آشنایی کامل با دکتر بروس لیپتون و فعالیت‌های علمی ایشون به بیوگرافی بروس لیپتون مراجعه کنید
.
و برای مطالعه مقاله‌های بسیار کاربردی در مورد جنبه‌های اساسی زندگی مثل: ذهن آگاهی، کنترل ذهن، نداشتن استرس، کارما، احساسات، مدیتیشن هدایت شده و حال خوب به صفحه‌ی وبلاگ ما مراجعه کنید
.
همچنین میتوانید به دوره‌ی تکامل درونی دکتر بروس لیپتون مراجعه کنید و درباره‌ی اپی ژنتیک، انرژی و ساختار فرکانسی جهان بیاموزید.

هیچ ماده ای وجود ندارد! همه چیز انرژیه!

ما عادت کرده‌ایم که اتم‌ها را ‫به عنوان ذرات فیزیکی ببینیم، ‫که این یک توهم است. قلمرو فیزیکی‌ که ما مشاهده می‌کنیم ‫در واقع یک توهم است. ‫آلبرت انیشتن سخنی بسیار ‫جالب دارد، او گفته است:

‫واقعیت صرفا یک توهم است ‫با اینکه تداوم بسیار ماندگاری دارد. انیشتن

‫نکته این است، چیزی که ما ‫به عنوان دنیای مادی می‌بینیم، ‫در اصل به هیچ وجه مادی ‫نیست و تماماً از انرژی است، ‫حالا که ما متوجه شده ایم ‫اتم انرژی است. پس بایستی تصور ما از اتم به عنوان یک ‫ذره‌ی فیزیکی نیز تغییر کند.

‫اتم ها در واقع مانند قطره‌هایی ‫هستند که به آب برخورد میکنند ‫و باعث به وجود آمدن امواجی ‫در سطح آب می‌شوند، ‫ما این قطرات را به عنوان اتم در نظر می‌گیریم ‫و این امواجی که در اطراف قطره ‫تشکیل میشوند مانند گردبادی هستند ‫که در اصل انرژی در ‫حال خارج شدن از آن است ‫و همچنین، این موضوع بیان میکند ‫که اتم ها در حال ‫خارج کردن انرژی هستند. ‫تمام چیز‌ها به بیرون ‫انرژی می‌فرستند. خب ‫ارتباط آن؟

‫همه چیزها از انرژی ‫ساخته شده‌اند و پیوند دورنی دارند، ‫زیرا انرژی مانند چیزهایی که ما در دنیای ‫فیزیکی از آن درک می‌کنیم، هیچ مرزی ندارد. ‫انرژی‌ها میتوانند در فواصل ‫دور نیز منتشر شوند ‫پس شما در اینجا یک ساختار ‫فیزیکی را مشاهده میکنید ‫ولی اگر میتوانستید مشخصات ‫انرژی من را مشاهده کنید، ‫همیشه موج‌هایی از انرژی در حال تابیدن می‌باشند. پس حدس بزنید چی میشه؟ ‫همیشه در حال مداخله یا تعامل با ‫انرژی های دیگر هستند.

‫نکته‌ی ساده آن اینه که، ‫در تجربه‌ی یک دنیای مادی ‫ما تمام اشیاء را جدا از هم ‫و متمایز از یکدیگر می‌بینیم، ‫ولی در درک فیزیک کوانتوم ‫تمام چیز ها انرژی هستند و با هم ‫در ارتباط هستند.

چطور همه چیز انرژیه؟!

‫جهان هستی از دو چیز، انرژی و ماده ‫ساخته نشده است! ‫این موضوع تکینگی است. ‫حالا یک جزء بسیار ‫جالب وارد موضوع میشود. ‫ما در حال تابش انرژی و جذب انرژی هستیم. ‫و در واقع، وقتی به عناصر ‫جدول تناوبی نگاهی بیاندازیم ‫موضوع دیگری که باید بیان کنیم ‫چیزی به نام طیف جذب می‌باشد ‫و میگوید که همه‌ی اتم‌ها و عناصر مختلف ‫دارای یک فرکانس ارتعاشی منحصر به فرد هستند، ‫ولی بعد من میگویم، انرژی ها ‫با یکدیگر تعامل میکنند.

‫برای مثال، یک قطره ی بارانی ‫که در داخل یک برکه می افتد ‫و تمام امواج از قطره‌های ‫باران در داخل برکه شکل میگیرد، ‫این امواج با یکدیگر ترکیب شده و ‫با هم ارتباط برقرار میکنند ‫و یکدیگر را تغییر میدهند.

‫پس انرژی فقط از داخل یک ‫انرژی دیگر عبور نمی‌کند، ‫بلکه این انرژی ها با ‫یکدیگر واکنش نشان میدهند ‫و برای تشریح کردن این موضوع، میخواهم ‫درباره ی موضوع مداخله صحبت کنم.

‫فرض کنید دو اتم وجود دارند. ‫درک مرسوم ما این است که ‫این اتم ها ذراتی فیزیکی هستند ‫در بیان نیوتونی، وقتی که این اتم ها پیش یکدیگر ‫قرار گیرند، ساختار شیمیایی می‌سازند ‫و این چیزی است که ما در دنیا می‌بینیم. ‫و این اتفاق تنها یک توهم است! ‫توهمی که توسط نور تولید می‌شود ‫زیرا اتم ها ماهیت فیزیکی ندارند ‫و تنها موج های انرژی هستند.

‫تعامل ماده با ماده یا انرژی با انرژی؟

و حالا سوال این است، پس ‫چه چیزی در تعامل است؟

‫هیچ چیز فیزیکی در تعامل نیست. ‫اتم ها در حال واکنش هستند ‫زیرا موج های انرژی آنها در حال واکنش با یکدیگر هستند ‫و این تمام درک ما از ‫دنیا را تغییر میدهد ‫زیرا برخورد فیزیک با فیزیک نیست ‫بلکه انرژی با تمام چیز ها در ارتباط است.

دیدگاه خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌بندی