بایستی به درک آگاهی بهتری در زندگی برسید!

وقتشه که ما از یک درک مهار نشده ی زندگی به درک آگاهی بیشتری از زندگی برویم، ما در شروع کردن این فرآیند، جنبش سیاره ی آگاه به شدت بر روی نگرانی های اقتصادی متمرکز بودیم، اما هیچ چیز آگاهانه ای بدون انسان آگاه وجود نخواهد داشت. اگر ما می خواهیم که یه سیاره ی آگاه رو ایجاد کنیم، قرار نیست که شروع کنیم به هوشیار کردن زمین یا کوه ها یا اقیانوس ها یا رود ها، وظیفه و مسئولیت هوشمند شدن بستگی به افراد نوع بشر داره.

هیچکدام از اون مخلوقات دیگه هیچ جوره خطرناک نیستند و به هیچ نحوی با هستی در اختلاف نیستند، همه ی آنها میدونند چطور خودشون رو مدیریت کنند، زندگی اونها توسط طبیعت دربرگرفته شده و محدود شده، طبیعت برای همه ی اونها دوتا خط کشیده که درونش زندگی میکنند و میمیرند. از یه جایی به بعد طبیعت به هوش ما اعتماد کرد، ذات ما در خلقت، خودش رو بیش از حد مهم گرفت و فکر کرد که افراد نوع بشر میتونند از اون دو خط رها بشوند.

شما باید در بهترین حالتهای خودتون عمل کنید، اگر کسی میخواهد که در بهترین حالتهای خودش عمل کنه، یا اگه هر ماشینی در بهترین حالت خودش کار کنه، مهم اینه که شما باید همه ی عناصر تنش زا رو از بین ببرید، باید همه ی تنشهای درونی خودتون رو از بین ببرید. از بین بردن تنش خیلی مهمه، عموما مدیریت کردن همه ی تنش ها، که باعث بشه ماشین بطور روان کار کنه مهندسی نام داره. در صورتی که شما اینجا بنشینید و در بدن جسمیتون، در بدن انرﮊی تون، در بدن ذهنی تون، در ساختار احساسیتون، هیچ تنشی وجود ندارد، وقتی که اینجا هیچ تنشی وجود نداره، شما خواهید فهمید که چطور میتوانید با دنیا در تعامل باشید.

به طور کلی زمانی که یه تنش در ساختار جسمانی شما باشه، در ساختار شیمیایی تون، در ساختار انرﮊی تون، در ساختار روانی شما، در ساختار احساسی تون، تنشی داشته باشید، و در کل در هر ماشینی که تنش داشته باشه دستگله خوبی نیست و همینطور برای بدن انسان هم به همین شکل میباشد و برای بهبود اون تنش ها به مهندسی احتیاج داره.

پس جنبش سیاره ی آگاه فقط به این معنیه که اول از همه شما همه ی عوامل تنش زا رو از سیستم خودتون پاک کنید، وقتی که مشکلات برطرف بشه و شما به خوبی مهندسی بشید به یک درک آگاهی خواهید رسید.

اگر این مطلب برای شما آموزنده بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا