هرگز تسلیم نشو!

زندگی میتواند برای شما مشکلاتی ایجاد کند نه فقط چیزهایی که انتظارش را دارید بلکه گاهی چیزهایی هستند که انتظارش را ندارید و ضربه ای غیر منتظره به شما می زند و طوری شما راعقب می اندازد که بنظر می رسد نمیتوانید از پس آن بر بیایید، وفتی طاقتتان به سر می آید و کارد به استخوانتان میرسد، اتفاق های غیر منتظره ای رخ میدهد که اصلا انتظار آنها رو هیچ وقت نداشتید و کاملا تو دردسر می افتید.
وقتی عرصه به شما تنگ می شود و همه چیز بر خلاف شما پیش می رود تا جایی که اینطور به نظر می رسد که شما نمیتوانید یک دقیقه دیگر دوام بیاورید، هرگز تسلیم نشوید زیرا فقط برای زمانی کوتاه جزر و مد خواهد بود، مطمئن باشید که جریان تغییر خواهد کرد، به محضی اینکه شما تسلیم نشوید.
زمان هایی هستند که انرژیتان بسیار به ته میرسد و میخواهید تسلیم شوید و فکر میکنید دیگه کاملا غیرممکن است، من میتوانم از تجربه شخصی خودم به شما بگویم که در آن زمان تسلیم نشوید هنگامی که بسیار سقوط کرده اید هنگامی که زندگی بر صورتتان سیلی میزند هرگز تسلیم نشوید. این زمانی است که بیشتر مردم عقب نشینی می کنند تا زمانیکه زنده هستید امیدی هست شما هنوز زنده هستید شما هنوز اینجایید هیچوقت خیلی دیر نیست، هیچوقت خیلی تاریک نیست و ما همیشه میتوانیم اوضاع را برگردانیم.
آن درد شما را قوی تر خواهد کرد، درد بهای سنگین برای رشد است.
هیچ کس برای نجات شما نمی آید، هیچ کس برای کمک به شما نمی آید، تنها کسی که تغییر اساسی در زندگی شما ایجاد میکند، چه از نظر جسمی، چه از نظر روانی، چه از نظر احساسی، چه از نظر روحی، تنها کسی که  میتواند شما را از منجلاب خودتان بیرون بکشد، خود شما هستید.
صاحب احساسات خود باشید و اجازه ندهید یک نفر دیگه ای روی شما تاثیر بگذارند، شما ارباب سرزمین خود هستید، شما کاپیتان قایقتان هستید.خواه بگذارید چیزها بر روی شما تاثیر منفی بگذارند یا تاثیر مثبت، در زندگی فقط بردن و درس گرفتن وجود دارد، مشکلاتتان به یک موهبت تبدیل میشوند اگر از آن ها درس بگیرید.
من به شما ضمانت میدهم که اگر تسلیم نشوید در جایی دیگر پاداشی هست، درد دائمی نیست درد موقتی است.

اگر این مطلب برای شما آموزنده بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا