بیوگرافی دیوید آیک

بیوگرافی دیوید آیک

۵ بخش اساسیِ در بیوگرافی دیوید آیک تا سال ۲۰۲۱ به صورت خلاصه

 

فهرستتحول زندگی | رهایی از قضاوت | خروج از ماتریکس (۲۰۲۰) و سایر آثار | جهان‌بینی | ماجرای حذف از یوتیوب و فیس بوک

 

 

دیوید آیک کیست و چرا مشهور است؟

 دیوید وان آیک نویسنده، سخنران و شخصیت رسانه‌ای مشهور انگلیسی که به خاطر دیدگاه‌اش، « چه چیزی و چه کسی واقعا کنترل جهان را در دست دارد » شناخته می‌شود. دیوید آیک نزدیک به ۳۰ سال است که نسبت به بردگی گرفتن انسان‌ها توسط اقلیت صاحب منابع، دولت، رسانه، ارتش و مراقبت ۲۴ ساعته‌ از مردم با تکنولوژی‌های هدفمند اخطار می‌دهد. او می‌گوید چیزی که به آن جهان فیزیکی میگوییم در واقع جهان شبیه سازی شده‌ی هولوگرافیک، یا ماتریکسی است که توسط نیرویی غیر انسانی ساخته شده تا انسانیت را در بردگی نگه دارد.

او کسی است که از ۱۹۹۱ مورد تمسخر و سوء استفاده قرار گرفته و به او لقب روانی، دیوانه، بی‌عقل و مرد دیوانه داده‌اند… اما چقدر اوضاع تغییر کرده. امروزه کتاب‌هایش در سرتاسر جهان خوانده می‌شود و گفت و گوهایش توسط میلیون‌ها نفر در هر قاره‌ای شنیده می‌شود . چرا؟ چون آن‌چه او به خاطر گفتن‌اش مورد تمسخر قرار می‌گرفت اکنون در سرتاسر جهان در حال رخ دادن است و جریان رسمی علم از نگاه هولوگرافیک او و اینکه واقعیت، یک شبیه‌ساز است حمایت می‌کند.

 

ماجرای تحول زندگی دیوید آیک

 آیک مجری ورزشی مشهور بی بی سی و حزب سبز بود. در سال ۱۹۹۰ که او هیچ دیدگاه ماورایی‌ای نداشت طی اتفاقی که در مجمو‌عه‌ی خروج از ماتریکس بیان میکند در ایستگاه قطار به سمت کتابفروشی و کتابی که توسط یک خانم روحانی نوشته شده بود جذب می‌شود و پس از مطالعه‌ی کتاب به ملاقات نویسنده‌ی کتاب می‌رود در حالی که پیش از آن اصلا درگیر مسائل ماورایی نبوده و خانم روحانی به او میگوید برای هدفی به این زندگی آمده و قرار است جهان را تغییر دهد.

پس از طی ماجراهایی باور نکردنی در آمریکای جنوبی، پرو و برزیل، به دریافت‌ها و آگاهی‌ای از حقیقت زندگی میرسد که بعد از آن وقایع، به گفته‌ی خودش برایش روشن میشود که آنچه به آن واقعیت می‌گوییم یک شبیه‌سازی هولوگرافیک است که درون ما و توسط سیستم ادراکی ما شکل گرفته و به خودی خود از انرژی‌ای ساخته شده که فرم‌های مختلفی به خود گرفته. درکی که بعد از سال‌ها توسط علم حمایت می‌شود.

 

رهایی از قضاوت دیگران

 در آپریل ۱۹۹۱ در برنامه‌ی تلویزیونی تری واگن، دیوید به خاطر دیدگاهش نسبت به زندگی، هدفی که در این زندگی برایش آمده، کنترل شدن جهان توسط نیرو‌هایی غیر انسانی و اینکه بیان می‌کند او هم مانند مسیح، پسر خداست به طرز گسترده و شدیدی مورد تمسخر قرار میگیرد به طوری که خودش در دوره‌ی خروج از ماتریکس اینگونه می‌گوید که، در دوره‌ای کمدین‌ها فقط لازم بود اسم‌ دیوید آیک را بیاورند تا همه بخندند، نیازی به کار دیگه‌ای نبود. 

و شخصی مورد احترام و شناخته شده، به وسیله‌ای برای خنده‌ و تمسخر دیگران تبدیل می‌شود. که البته به گفته‌ی خودش این ماجرا تاثیری بسیار اساسی‌ در جهت انجام رسالت‌اش در زندگی و محقق شدن هدف‌اش گذاشت و کمک کرد تا بتواند از قضاوت و نظر دیگران در مورد خودش نترسد و بتواند آزادانه، جهان‌بینی‌اش را در همه‌جا و با همه‌کس بیان کند.

اگه من نگرانی از اینکه مردم چه فکری میکنن
رو رها نمیکردم،  آیا کسی فکر میکنه میتونستم
چیزایی که گفتم یا نوشتمو انجام بدم؟ ممکن نبود!
دیوید آیک – مستند شورشی

دیوید آیک در برنامه‌ی تری واگن ۱۹۹۱

خروج از ماتریکس و آثار آیک

پس از برنامه‌ی تری، دیوید به راهش با چاپ ۴ کتاب در طی ۷ سال ادامه داد – شورش ربات‌ها(۱۹۹۴)، و حقیقت شما را آزاد خواهد کرد(۱۹۹۵)، بزرگترین راز(۱۹۹۹) و فرزندان ماتریکس(۲۰۰۱) – وی همواره به انتشار جهان‌بینی‌ عرفانی – سیاسی اش، ما کی هستیم، جهان فیزیکی یک توهم است، جهان جامد نیست و چه چیزی و چه کسی جهان را اداره میکند میپردازد…

 

دیوید در سال ۲۰۲۰ در دوره‌ی خروج از ماتریکس به شرح کامل عناوین زیر می‌پردازد:

+ما کی هستیم

+جهان فیزیکی یک توهم است

+ماجراهای تحول‌اش در انگلیس و آمریکای جنوبی

+رهایی از بند ترس از قضاوت و نگاه دیگران

+چه چیزی و چه کسی جهان را اداره میکند

+چرا لازم است اجازه دهیم دیگران آنطور که می‌خواهند زندگی کنند

+ همچنین چگونگی مقابله با سلطه‌ی آن‌ها می‌پردازد.

 

 جهان‌بینی دیوید آیک

در قلب جهان‌بینی او این ایده وجود دارد که نژادی غیر انسانی ( رپتایلیان reptilian) با نام انجمن برادری بابلی (Babylonian Brotherhood) نژاد بشر را کنترل میکند. و بسیاری از قدرت‌مندان و چهره‌های برجسته مثل جرج بوش، ملکه الیزابت دوم، کریس کریستوفرسون و باکسکار ویلی رپتایلیان اند.

من فقط می‌خواهم مردم بدانند افرادی هستند که می‌توانند در مورد برخورد هواپیما‌ها به آسمان‌خراش‌ها فکر کنند و بگویند:« آره، به نظر خیلی خنده‌دار میشه » – دیوید آیک

آیک چون این رپتایلیان‌ها را مولفان اصلی پروتکل بزرگان صهیون معرفی کرد – طرحی که که طبق آن یهودیان قصد سلطه بر جهان را دارند – مورد انتقادات فراوانی قرار گرفت. ادعایی که توجه راست افراطی و سوءظن یهودیان را به خود جلب کرد. آیک قویاً هر یهودی ستیزی را در مورد این جهان‌بینی رد کرد. در ۱۹۹۹ موقتا اجازه‌ی ورود به کانادا نداشت که پس از مدتی با گفت و گو با مقامات مهاجرت آن کشور ماجرا حل شد البته کتاب‌هایش از قفسه‌ی کتابفروشی ایندیگو، یک کتابفروشی زنجیره‌ای مشهور، بعد از اعتراض کنگره‌ی یهودی کانادا جمع‌آوری شد.

 

وی همچنین در مستندی به نام « شورشی:داستان زندگی دیوید آیک » به شرح داستان زندگی خود، و دانسته‌هایش میپردازد که پیش نمایشی از آن را میبینید

حذف حساب کاربری یوتیوب و ماجرای فیس بوک دیوید آیک

در سال ۲۰۲۰ حساب کاربری دیوید آیک در یوتیب و همینطور فیس بوک که میلیون‌ها فالوِر و بیننده داشت، به دلیل مصاحبه‌حا و حرف‌های دیوید در مورد اتفاقات پشت پرده‌ی شیوع کرونا، ارتباط این ماجرا با 5G  و برنامه‌ی استفاده از شیوع کرونا و 5G، در جهت کنترل مردم توسط آن، حذف شد. دلیل این حذف شدن انتشار اطلاعات غلط در مورد کرونا اعلام شد.

اگر شما خیلی به حقیقت ماجرا نزدیک بشید آن‌ها میتوانند شما را یا شخصیت شمارا ترور کنند – دیوید آیک