بیوگرافی جو دیسپنزا + بخشی از دوره‌ی بازسازی مغز ۲۰۲۰

بیوگرافی جو دیسپنزا + بخشی از دوره‌ی بازسازی مغز ۲۰۲۰

۷ بخش اساسی بیوگرافی جو دیسپنزا + ویدیو

بیوگرافی جو دیسپنزا

دکتر جو دیسپنزا در هرچیزی که به مغز مربوط میشود بسیار مشهور است.او به علم کوانتوم بسیار علاقه‌مند است و در زمینه‌ی بهبود زندگی فردی و تحول درونی فعالیت‌های گسترده داشته و دارد کتاب ماورای طبیعی شدن ایشان در همین زمینه‌ نوشته شده.

دکتر جو دارای مدرک لیسانس علوم و دکترای مفاصل و ستون فقرات است. آموزش‌های وی پس از تحصیلات تکمیلی شامل رشته های علوم اعصاب، انعطاف‌پذیری نورونی ،موج نگاری مغزی (QEEG) ، اپی ژنتیک ، طب ذهن-بدن و انسجام مغز – قلب است. به عنوان یک محقق ، مدرس ، نویسنده و یک مشاور شرکت‌ها ، علاقه‌ی او رمزگشایی مفاهیم عرفانی است به طوری که همه، تمام ابزارهای لازم برای ایجاد تغییرات محسوس در زندگی‌شان را داشته باشند.

 

اوایل زندگی

دکتر جو دیسپنزا اطلاعات زیادی در مورد زندگی اولیه‌اش ارائه نکرده و ترجیح می دهد اسرارش را پیش خودش نگه دارد. وی در 22 مارس 1962 از پدر و مادر گمنام متولد شد. جو که اهل واشنگتن است ، لیسانس خود را از کالج ایالتی Evergreen در Olympia ، واشنگتن دریافت کرد. وی برای ادامه تحصیل در رشته بیوشیمی در راتگرز ، دانشگاه ایالتی نیویورک در نیوبرانزویک ، نیوجرسی حضور یافت. جو پس از اتمام دوره لیسانس خود در رشته علوم ، فارغ التحصیل Magna-cum-Laude به عنوان دکترای Chiropractic  در دانشگاه زندگی در جورجیا شد.

وی تحصیلات تکمیلی خود را در رشته های مغز و اعصاب ، عصب‌شناسی ، عملکرد مغز و شیمی ، زیست شناسی سلولی ، شکل‌گیری حافظه و پیری و طول عمر به پایان رساند.

 آگاهی جدیدی که در این دوره‌ی خاص از تاریخ در حال ظهور است ، مبتنی بر یک فرد نیست ، بلکه به خاطر جمعی از افراد است که به عنوان یک ذهن و یک قلب، متحد شده اند و مرز محدودیت های ممکن را عقب برده‌اند. دکتر جو دیسپنزا

حادثه‌ای که زندگی‌اش را متحول کرد

در سال 1986 ، جو در حالی که در یک مسابقه سه گانه در پالم اسپرینگز ، کالیفرنیا شرکت می کرد ، با یک ماشین سواری تصادف کرد. او در آن زمان 23 ساله بود و این حادثه باعث شد شش مهره‌اش بشکند. جو پس از امتناع از جراحی پر خطر ، ترجیح داد تا به دنبال بهبودی از درون باشد. چند سال بعد جو کاملاً بهبود یافت و این حادثه نقش مهمی در تغییر نگاه وی به توانایی‌های انسانی شد که در ادامه الهامبخش کتاب ، « شما پلاسیبو( دارونما ) هستید » شد که در پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار گرفت.

تخصص جو دیسپنزا

جو کار خود را به عنوان متخصص جراحی در واشنگتن آغاز کرد. وی در سال 1988 کلینیک‌اش را افتتاح کرد که هنوز هم فعال است. جو در طول سال ها بیشتر روی کارگاه‌ها، سخنرانی ها و رشد درونی تمرکز داشت. جو که از قدرتمندان وادی مغز است ، غالباً با نشان دادن شواهد عینی و علمی دال بر صحت آموزه‌هایش، در مورد مراقبه ، فواید مثبت اندیشی و قانون جذب صحبت می‌کند.

جو در کنار حرفه خود به عنوان سخنران ، یک استاد است. وی در بیش از یک دانشگاه از جمله مرکز کریپالو در ماساچوست، موسسه امگا در نیویورک ؛ و دانشگاه کوانتوم در هونولولو ، هاوایی است. او همچنین عضوی از کمیته‌ی پژوهش در دانشگاه « زندگی » فعالیت می کند.

جدا از بی‌نهایت کار مختلفی که در طول روز انجام می‌دهد ، او یک نویسنده و شخصیتی تلویزیونی است که برای گسترش یافته‌ها و کمک به آدم‌های بیشتر به مصاحبه در برنامه‌های مختلفی می‌رود.

جو در طول سال ها در فیلم‌های جایزه گرفته‌ای ، « چقدر کم ما می دانیم!؟ » ، « پایین سوراخ خرگوش » ، و « مردم در مقابل حالت توهم‌ » بازی کرده است.

اگر شما نتوانید ذهن‌تان را کنترل کنید، دیگران و اتفاقات می‌توانند و می‌کنند. دکتر جو دیسپنزا

بیوگرافی جو دیسپنزا - همایش جو دیسپنزا - ماورای طبیعی شدن

دارایی دیسپنزا

دکتر جو از یک حرفه موفق برخوردار  است و به شرکت‌ها و مدیران سطح بالا آموزش می‌دهد. همچنین سمینار‌ها و کارگاه‌هایی برای افزایش خلاقیت و بهبود شخصیت و رفاه برگزار میکند. همچنین کتاب‌هایش در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارند و دارایی او بیش از ۱ میلیون دلار$ برآورد شده که به خاطر گستردگی فعالیت‌هایش جای تعجب نیست.

زندگی شخصی

جو مانند اوایل زندگی‌اش تمایل ندارد جزئیات زندگی خانوادگی خود را به اشتراک بگذارد. درباره‌ی همسرش اطلاعات زیادی در دست نیست ، جز این واقعیت که او مدت طولانی‌ای با جو بوده است…

جو سه فرزند دارد( دو پسر و یک دختر ) که در سمینار‌های خود به آن‌ها اشاره کرده و بیان کرده در مسیرش بسیار تاثیر گذار بوده‌اند و اینکه آموزه‌های معنوی را با آن‌ها کار میکند. در گذشته دخترش یوتیوبر بوده که جو به او در حرفه‌اش کمک میکرده. اما اطلاعات بیشتری در دست نیست و تمایلی به دادن جزییات درباره‌ی خانواده‌اش ندارد. 

هدف از فعالیت

پس از دیدن سالها تحول انسان ، اکنون می دانیم اگر به مردم فرصتی داده شود تا اطلاعات کافی درباره‌ی پتانسیل‌های‌شان داشته باشند – مبتنی بر علم و خرد – که بتوانند به فراتر از محدودیت‌ها بروند، انرژی‌ای غیرمادی در آنها پدیدار می شود تا حقیقت آن اطلاعات و فراتر از آن را تجربه کنند..

همایش جو دیسپنزا
همایش پراگ جو دیسپنزا

ما یک ارگانیسم زنده هستیم. امید من این است که ما به شکل تکامل یافته تری از گونه‌های انسانی تبدیل شویم که وقتی از زنجیر محدودیت های خود رها می شوند ، همدیگر را بهبود دهند. همدیگر را مطلع کنند، همدیگر را حمایت کنند، به همدیگر اعتماد کنند، با همدیگر همکاری کنند، به همدیگر احترام بگذارند، برای همدیگر بدرخشند تا دیگران نیز بدرخشند. دکتر جو دیسپنزا

همایش جو دیسپنزا
رویداد‌های دکتر جو دیسپنزا

در بخش ویدیوهای رایگان میتوانید ویدیوهای رایگان دکتر جو دیسپنزا را مشاهده و دانلود کنید.

دوره‌ی بازسازی مغز (ماورای طبیعی شدن )

  • آیا شده به این فکر کنید که چطوری میشه یک سری از آدما همیشه زندگی آرام و شاد و پر از نعمتی دارن؟ شاید یه چیزایی میدونن که شما نمیدونید…اینطوری بهش نگاه کرده بودید؟

دکتر جو دیسپنزا که شرح تجربه‌ها و دانش‌اش بیان شد روش‌هایی برای داشتن زندگی بی‌استرس، شاد و موفق در همه‌ی سطوح را به همراه تجربه‌های عینی با ما به اشتراک می‌گذارد تا ببینیم و باور کنیم که همه میتوانند زندگی آرام و شاد و دلپذیری داشته باشند. فقط کافی است در باره‌ی خودمان کمی بیشتر بدانیم…

بخشی از آموزه‌های دوره‌ی بازسازی مغز ( ماورای طبیعی شدن )

  • نحوه‌ی عملکرد مغز، رسیدن به آرامش فکری، زندگی شاد و همواره حال خوب داشتن
  • رهایی از احساسات بد ( رنجش از دیگران، خشم، کینه …) و خاطرات بد
  • تجربه‌ی زندگی بدون استرس و داشتن زندگی‌ای پر از آرامش
  • رمزگشایی از چگونه مراقبه کردن آسان و ساده‌سازی آن به همراه تمرین
  • چاکراها، ارتبطشان با اعضای بدن، نحوه‌ی کارکردن روی آن‌ها و تاثیرات هر یک
  • سطوح مختلف انرژی آلفا، بتا، گاما و بالا بردن سطح انرژی با تمرین
  • و … در اختیارمان می‌گذارد

“مجموعه‌ی ما متشکل از عمل‌گرایان است ، افرادی که می خواهند برای انجام کارهای غیرمعمولی ، فوق طبیعی و عرفانی به چالش کشیده شوند.”