از رویاهات دست نکش!

من نمیدانم آن رویایی که دارید چیست اهمیتی نمی دهم که این چقدر می توانست ناامید کننده باشد،در حالیکه شما برای رسیدن به آن رویا تلاش کرده اید اما آن رویایی که در ذهن خود دارید امکان پذیر است.

تغییر دادن زندگیتان سخت است و در روند تلاش برای رویاهایتان ناامیدی بسیاری را متحمل خواهید شد همچنین درماندگی زیادی رو متحمل خواهید شد، درد بسیاری را لحظاتی هستند که به خودتان شک میکنید به خدا میگید چرا؟ چرا این اتفاق برای من می افتد؟ سعی ندارم از هیچکسی دزدی کنم چطور این اتفاق باید برای من بیفتد؟ برای بعضی از شما که برخی سختی ها را تجربه میکنید اوقات سخت می آیند، اما نمی آیند تا بمانند، می آیند تا بگذرند.

سرافرازی، یک ویژگی خداپسندانه، شگفت انگیز، مبهم و خیالی نیست که همیشه اگر همه چیز درست پیش رود و من نتوانم از پس آن”از رویاهات دست نکش“بر بیایم چه؟آنها ریسک پذیر نیستند شما زمان زیادی را با مردم میگذرانید، مدتی طولانی تلاش میکنید تا مردم شما را دوست داشته باشند، شما مردم را بیشتر از خودتان میشناسید شما آنها را بررسی میکنید، درباره ی آن ها می دانید، میخواهید مانند آن ها بگردید، میخواهید درست مثل آنها باشید و میدانید چیه؟ شما وقت زیادی روی آن ها گذاشته اید،  نمی دانید خودتان کی هستید، من شما را به چالش میکشم تا با خودتان وقت بگذرانید، اگر میخواهید رویایتان را زندگی کنید لازمه که بازنده ها را از زندگیتان بیرون بیندازید اما برای مردمی که دارند به سمت رویاهایشان می دوند، زندگی معنای خاصی دارد. وقتی فرد درستی شوید، کاری که میکنید این است که شروع میکنید به جدا کردن خودتان از مردم دیگر شروع به منحصر به فرد شدن میکنید، تا زمانی که دنباله روی مردم دیگر باشید، تا زمانی که تقلید کار باشید هرگز بهترین تقلید کار در جهان نخواهید بود، اما بهترینه خودتان خواهید بود من شما را به چالش میکشم تا ارزش خودتان را تعیین کنید.

همه آن را نمیفهمند، همه به شما ملحق نمی شوند و همه بصیرت آن را نخواهند داشت، لازم است این را بدانید که شما یک گونه ی نادر هستید، لازمه که خود را با مردم همسو کنید و آنها را مجذوب کار خود کنید، کسانی که حریص هستند، مردمی که شکست ناپذیر و غیر معقول هستند، مردمی که درحال بازسازی هستند تا زندگی رو، همانطور که هست زندگی کنند و کسانی که از این بیشتر میخواهن مردمی که دارند رویاهایشان را زندگی میکنند، از برندگان حزب تا کسانی که خود را به آن نسبت می دهند، مردمی هستند که می دانند اتفاق افتادن این به خودشان بستگی دارد.

اگر میخواهید موفق تر باشید، اگر میخواهیدچیزهایی را داشته باشید و کاری را انجام دهید که تاحالا نکرده اید، از شمامیخواهم که  روی خودتان سرمایه گذاری کنید، دیدگاه کسی درباره شما نباید به واقعیت شما تبدیل شود، اینکه لازم نیست با زندگی مواجه شوید، حتی اگر با ناامیدی روبرو هستید، باید در درون خود بدانید که من میتوانم این کار را انجام دهم، حتی اگر کسی این را برای من نبیند،  من باید خودم این را برای خودم ببینم، این همان چیزی است که من به آن اعتقاد دارم و حاضرم برای آن بمیرم.

مهم نیست این چقدر بد است و یا چقدر بد می شود من انجامش خواهم داد من میخواهم یک ایده ارائه دهم،  میخواهم امکانات ارائه دهم هم اکنون بعضی از شما میخواهید  به مرحله بعد بروید یک شورا می خواهم می خواهم مهندس شوم می خواهم دکتر شوم، شما نمیتوانید به آن مرحله برسید تا زمانی که روی ذهنتان سرمایه گذاری نکنید نمی توانید از نظر اقتصادی  به جایی که می خواهید برسید، شما کتاب نمی خوانید، به کنفرانس نمیروید، بایستی زمان بگذارید، مدتی تنها باشید، یک ساعت در روز زمان بگذارید تا خودتان را بشناسید.

وقتی کسی میشوید که هستید، وقتی به کسی تبدیل شوید که برای آن خلق شده اید، وقتی طوری شکل بگیرید که برای آن طراحی شده اید، وقتی که منحصر به فرد شوید کاری که میکنید این است که به خودتان احترام میگذارید و شروع میکنید به جدا کردن خودتان از دیگران، به جایی برسید که مردم از شما خوششان نیاید یا دیگر آزارتان ندهند.

چون خوشحال کردن آنها به شما مربوط نیست زیرا سعی میکنید کم نباشید و سعی میکنید به مرحله ی بعد بروید از شما میخواهم که روی ذهنتان سرمایه گذاری کنید، اگر هنوز به رویاهایتان اهمیت میدهید، اگر هنوز به اهدافتان اهمیت میدهید، اما کاری نکرده اید فقط اولین قدم را بردارید میتوانید باعث افتخار پدر و مادرتان شوید میتوانید باعث افتخار مدرسه تان شوید میتوانید زندگی میلیون ها انسان را لمس کنید زیرا شما از این راه آمدید اجازه ندهید هیچکس رویایتان را بدزدد.هر روز آن را مرور کنید وبا خود بگویید تا وقتی برنده نشوم ار زوباهام دست نمیکشم، میتونید رویاهایت رو زندگی کنی.

اگر این مطلب برای شما آموزنده بود، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا